Розробка сайту візитки

       

Основне завдання сайту візитки  – це коротке представлення Вас та Вашої компанії у мережі Інтернет. Він дозволяє залучити нових потенційних клієнтів. Сайт візитка буде надавати їм актуальні дані про напрямок діяльності Вашої компанії, товари та послуги, а також Ваші контакти.

Замовивши розробку сайту в нас, Ви отримуєте сайт з індивідуальним дизайном, розробленим за Вашим побажанням. Сайт має систему керування вмістом (CMS), яка надає можливість редагування інформації та управління налаштуваннями.

На сайті-візитці можна представити інформацію:

Процес замовлення та розробки сайта візитки

Ви заповнюєте заявку на нашому сайті, вказуючи інформацію про Вашу компанію, побажання щодо структури та дизайну сайту.

Спершу розробляється дизайн сайту, та після Вашого затвердження ми починаємо верстати макет, впроваджувати та налаштовувати CMS. Далі слідує наповнення сайту матеріалами (при наданні їх замовником).

Ваш сайт буде зареєстрований в пошукових системах, будуть встановлені лічильники відвідувань сайту та система аналітики.

Процес розробки, в залежності від даної роботи, триває близько одного тижня після затвердження технічного завдання.

Які переваги Ви отримуєте?

Сайт-візитка – мінімально необхідний, але достатній набір інформації, розповсюдження якої корисно, як для починаючих компаній, так і для потужних організацій. Це своєрідна візитівка фірми, котра вміщує в собі основну інформацію про діяльність компанії та її контактні дані.