Розробка інтернет-магазину

       

Такий ресурс дозволяє не тільки представити інформацію про товари та послуги, що надає Ваша компанія, але й успішно продавати їх. Таким чином Ви зможете збільшити дохід вашої компанії. Інтернет-магазин має одну велику перевагу – це те, що він працює цілодобово, тобто користувачі зможуть в будь-який час придбати ваші товари та послуги.

Замовивши розробку інтернет-магазину в нас, Ви отримуєте сайт з індивідуальним дизайном, розробленим за Вашим побажанням. Сайт має систему керування вмістом (CMS), яка надає можливість редагування інформації, та управління каталогами і товарами вашого магазину.

В Інтернет-магазині використовуються такі модулі:

Процес замовлення та розробки інтернет магазину

Ви заповнюєте заявку на нашому сайті, вказуючи інформацію про Вашу компанію, побажання щодо структури та дизайну сайту.

Спершу розробляється дизайн сайту, та після Вашого затвердження ми починаємо верстати макети, впроваджувати та налаштовувати CMS. Далі слідує наповнення сайту розділами та матеріалами.

Ваш сайт буде зареєстрований в пошукових системах, будуть встановлені лічильники відвідувань сайту та система аналітики.

Процес розробки, в залежності від даної роботи, триває близько двох тижнів після затвердження технічного завдання.

Які переваги Ви отримуєте?

Інтернет-магазин – це сайт-вітрина, де клієнт може не тільки ознайомитись з товарами та послугами, але й придбати їх, вибравши зручний для себе спосіб оплати та доставки товару. Головна перевага у виготовленні такого сайту – це те що він працює цілодобово та, відповідно, цілодобово приносить прибуток.